O naší společnosti | Podlahy Příbram | renovace podlah, rekonstrukce podlah

PODLAHY Sedláček byly založeny v roce 1994 jako samostatné středisko společnosti Sedláček. Sídlo společnosti Sedláček s. r. o. je v Příbrami, a tak se zaměřujeme především na celý Středočeský kraj. Po domluvě samozřejmě dokážeme realizovat zakázku také v jiných lokalitách či regionech.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme poskytnout odborné poradenství a navrhnout tak řešení přesně na míru vašim požadavkům. Díky našim zkušeným pracovníkům s mnohaletou praxí v oboru, vám tak pomůžeme vyřešit starosti s pokládkou nových podlah či s renovací starší podlahy. Samozřejmostí je změření vlhkosti a rovinnosti podkladu. V případě nutnosti provedeme opravu podkladu tak, aby splňoval požadavky pro odborné položení podlahové krytiny. Garantujeme kvalifikovanou pokládku podlahových krytin, včetně záruky na materiál i na práci našich podlahářů. Víme, že čas našeho zákazníka je drahocenný, a proto klademe velký důraz na bezproblémový průběh zakázky a na dodržování podmínek, které byly dohodnuty v rámci cenové kalkulace.

Podlahy Sedl84ek

Zabýváme se odbornou pokládkou, renovací a údržbou podlahových materiálů, jako jsou bambusové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy a PVC, laminátové podlahy, korkové podlahy, dřevěné sportovní podlahy, průmyslové epoxidové a polyuretanové podlahy a koberce. Jsme schopni realizovat pokládku podlahovin v rodinných domech, bytech, firmách, ale stejně tak zajišťujeme i velkoplošné zakázky, jako jsou kulturní sály, tělocvičny, atd. Snažíme se pracovat převážně s materiály ohleduplnými k životnímu prostředí a pro lakované povrchy používáme výhradně ekologicky šetrné produkty na vodní bázi. Pracujeme se sortimentem značky BONA – kompletní systém výrobků pro povrchovou úpravu, ochranu a údržbu všech druhů dřevěných podlah v interiéru.

tel.: +420 318 626 915, mobil: +420 602 173 004